Harvey Millington z Taunton urodzony w południowo-zachodniej Anglii udowodnił, że pierwszego miliona nie trzeba kraść. Harvey pokazał nam, że pierwszy milion można legalnie zarobić od tak, jeśli ma się pomysł. Chłopak w tamtym roku zarobił 100 tys. funtów (około 516 tys. złotych). Sprzedawał naklejki, które przypominały ludziom o opłaceniu podatku drogowego, a następnie tą sumę, „przypadkiem” sobie pomnożył.

 

Nastolatek zaczynał od sprzedaży naklejek po 4 funty. – Po dwóch miesiącach otrzymywał blisko 400 zamówień, a jego biznes rozkręcał się w zawrotnym tempie – poinformował ojciec chłopca Howard Millington.

Za zarobione pieniądze z naklejek, 14-latek kupił sobie trzy akry ziemi, które kosztowały 40 tys. funtów. Na początku teren chciał wykorzystać pod pole kampingowe, jednak pewni deweloperzy uznali, że zakupiony wcześniej przez Harvey’a kawałek ziemi jest idealny pod inwestycje i zaczęli się nim interesować.

– Nie wiem ile mi zaproponują za ten teren. To ogromne pieniądze, szczególnie dla takiego nastolatka jak ja – powiedział chłopak, który dostał ostatecznie 2 mln funtów (ok. 10 mln 300 tys. zł).

Harvey? Ma ogromną smykałkę do interesów, jednakże nie chce mieć nic wspólnego ze światem wielkiego biznesu. Narazie marzy o tym, aby zostać policjantem. A kim będzie i co osiągnie? Życie pokaże.

 

źródło: polsatnews.pl

Kategorie: ArtykułyMotywacja

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz