Wczoraj cena bitcoina skoczyła do ponad 5.200 dolarów i tym samym po raz pierwszy od 8 września wzrosła łączna kwota na rynku kryptowalut przekraczająca 160 miliardów dolarów.

Jak podaje Cryptopedia.pl

„Łączna wartość wszystkich kryptowalut osiągnęła kwotę 154 miliardów dolarów i stale rosła w dzisiejszy poranek. O godzinie 8:00 cena bitcoina wzrosła i osiągnęła ponad 5000 dolarów, zwiększając łączną kwotę kryptowalut  o 3 miliardy dolarów, w czasie krótszym niż 30 minut. Całkowita kwota na rynku kryptowalut nadal rosła i wynosi obecnie 161,8 mld USD.”

Cena bitcoina na CoinMarketCap

 

 

My również wspominaliśmy wam nie jednokrotnie o wzroście cen bitcoin’a.
Pisaliśmy  ile zarobiłbyś na Bitcoinie tylko go kupując.
Artykuł pisaliśmy dokładnie 26 lutego 2017r.
Cytuje:

Dziś za 1 bitcoina musimy zapłacić 4800zł,
a to o 800zł więcej niż  wtedy kiedy pisaliśmy tamten artykuł.  

Według mnie bitcoin będzie dużo dużo bardziej wart niż jest teraz,
ponieważ popyt wzrasta, a wydobycie spada.

Niektórzy wtedy mówili, że ta cena jest nie do pomyślenia i czekali aż spadnie.
Dziś za 1 bitcoina musimy zapłacić ponad 20.000zł (według kursu blockchain).
Co ważne nie musimy kupować go w całości, możemy zakupić jedną dziesiąta czy setną btc.
Polecaną przez nas giełdą odnośnie handlu kryptowalutami dla osób mieszkających w Polsce jest Bitbay. Możemy tam zakupić i sprzedać kilkanaście kryptowalut (nie tylko bitcoina) w dosłownie chwile.  Jeśli zastanawiacie się od czego zależy cena bitcoina, warto zapoznać się z artykułem który dodaliśmy już jakiś czas temu, ale który mogliście przeoczyć o nazwie Kurs Bitcoina. Od czego zależy i kiedy warto kupić, a kiedy sprzedać.

Maniaków kryptowalut nie brakuje (jest popyt), więc jest podaż. Coraz więcej rzeczy możemy zakupić jeśli posiadamy bitcoiny. Przykładem może być Pałac za 17 milionów funtów, który możemy zakupić jedynie za pomocą ten kryptowaluty.

 


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz