Jak otworzyć markę odzieżową?I to najlepiej bez wkładu Własnego bądź z niewielkim wkładem? Oto temat dzisiejszego postu.

Wiele osób chciałoby mieć swoje ciuchy, ale nie wiedzą jak się za to zabrać, gdzie mają włożyć ręce. Napisać do producenta i złożyć zamówienie? Hmm, ale to trzeba zamówić większą ilość, a skąd wiem, że to się sprzeda? W takim wypadku na ratunek Wam rusza plaforma Cupsell.pl na której możecie stworzyć swoją markę odzieżową bez wkładu własnego. Jedyne co potrzebujecie to grafiki. Jeśli nie umiecie jej zrobić sami to musicie komuś to zlecić bądź poszukać na stronach opisanych w dolnej części artykułu.

Wystarczy, że założysz konto na Cupsell.pl, wrzucisz grafiki na ciuszki i zajmiesz się reklamą.
Resztę robi za Ciebie ekipa tejże platformy – przyjmują płatność, pakują, wysyłają, ba! nawet odprowadzają podatek, więc się o nic nie martwisz! Dostajesz  umowę zlecenie przy wygenerowaniu wypłaty i za kilkanaście dni masz pieniądze na swoim koncie!
Czyż to nie jest piękne? Wpadasz na genialny pomysł, tworzysz grafikę i zarabiasz.

Jeśli natomiast nie jesteś grafikiem i nie masz pojęcia skąd wziąć takie grafiki na koszulki to zerknij poniżej.
1. Graphicriver (360+ wzorów)
W kategorii „T-Shirt Design” znajdziesz kilkaset wzorów na koszulki, przygotowanych zazwyczaj w wektorach i różnych formatach plików. Ceny zaczynają się od 6$ za wzór. Na stronie często za kilka-kilkanaście dolarów można kupić całe paczki z kilkunastoma gotowymi wzorami na koszulki.
Link do strony
2. Mintees (8280+ wzorów)
Strona internetowa na której graficy z całego świata wstawiają zaprojektowane przez siebie wzory na koszulki do sprzedaży. Z autorem każdej grafiki możemy się skontaktować, aby kupić na wyłączność wybrany przez nas wzór na koszulkę.
Link do strony
3. Designious (952+ wzorów)
Sklep internetowy z wektorowymi wzorami na koszulki, przeznaczonymi do dalszej sprzedaży. Ceny wzorów wahają się w granicach 15-25$ za wzór.
Znasz jeszcze jakieś ciekawe strony na których można kupić zaprojektowane już wzory na koszulki z licencją na dalszą odsprzedaż i zarabianie na tych wzorach? Podziel się w komentarzach!
Mam nadzieje, że się komuś przyda się taki „mini tutorial”
Jeżeli nie chcesz prowadzić sklepu, a masz kogoś kto chciałby to zrobić – dajesz mu swój reflink z panelu platformy i zarabiasz 1 zł od sprzedanej sztuki w sklepie znajomego!