Jak zarobić pieniądze przez internet?
Dlaczego jeszcze nie zarabiasz w internecie?

Jak zarobić pieniądze przez internet?

Jak zarobić pieniądze przez internet?

Pewnie dlatego, że nie poznałeś odpowiedniego sposobu lub osoby, która poprowadziłaby Cię za rękę tak abyś zarobił pierwsze pieniądze (zamoczył stopy) i wiedział jak to się robi.
Tak żebyś kolejne kroki mógł już stawiać samemu. Mam rację ?

Jeśli tak to mam dla Ciebie propozycje. Mogę zagwarantować Ci , że zapłacę Ci za Twój czas jeśli nie zarobisz ze mną , choć i tak wiem że zarobisz , ponieważ jak ktoś robi wszystko według moich wskazówek to po prostu musi zarobić. Pokaże Ci , jak stworzyć dochód który będziesz rozwijał dodatkowo i nie będzie kolidować z Twoją praca na etacie. Wszystko tłumaczę krok po krok , więc możesz w pełni liczyć na moje wsparcie w trakcie całej naszej współpracy. Na start pokaże Ci  jak zarobić ~ 500zł, a potem jak cyklicznie zwiększyć ten zarobek.

Jak wyglądały moje początki?

Nie wierzyłem w szybki sposób zarobienia pieniędzy. Może nie byłem laikiem w zarabianiu przed komputerem, ponieważ trochę już zarabiałem z reklam (Google Adsense) , więc ogólnie wiedziałem , że w sieci da się zarobić, lecz myślałem że trzeba mieć unikalny pomysł, że nie da się zrobić tak, żeby zwykły szary człowiek mógł w Internecie zarobić bez wkładu własnego i to w pierwszym dniu swojej pracy. Dziś wiem , że się myliłem. Jeśli się ma się odpowiedniego mentora, który ma sprawdzone sposoby to wszystko jest możliwe.
W pierwszym dniu pracy w tym programie partnerskim zarobiłem 224zł, następnie dobiłem do 500zł. Teraz wiem jak zarobić  500zł nawet w dzień i chce Ci to pokazać. Dopóki nie dostałem przelewu na konto bankowe, ciągle nie byłem pewny czy serwis jest wypłacalny. Teraz wiem , że jest, a screeny z wynikami z programu partnerskiego wrzucam Wam poniżej. Już pierwszego tygodnia zarobiłem 1352zł, następnie postanowiłem poczekać na wypłatę i tym samym sprawdzić wypłacalność serwisu zanim się rozkręcę na maksa.Może to nie dużo, ale jak na pierwszy miesiąc bez wkładu własnego to dla mnie całkiem niezły wynik. Gdy dostałem pierwszą wypłatę dostałem wielkiego kopa do działania, stąd druga wypłata już dużo lepsza. Od tamtego czasu nauczyłem się jak działać skuteczniej i prowadzić ludzi aby również zarabiali. Dzięki temu założyłem własną firmę , zacząłem inwestować i aktualnie ze wszystkich moich biznesów zarabiam ok. 20.000 tys miesięcznie! Pracuje jakieś 2-3h dziennie głównie szkoląc osoby w moim zespole.Jak widzisz na załączonych screenach gdy zaczynałem w pierwszym miesiącu moje wynagrodzenie wynosiło 1352zł, a rozliczenie za partnerów wynosiło 0 zł czyli ich po prostu nie posiadałem. W kolejnym miesiącu było już 7344zł, a zysk za partnerów wynosił 441zł i jak widzisz z każdym kolejnym miesiącem rósł. Co to oznacza ? Skoro mój zysk z poleconych to np. 2000zł, a to 5% ich zarobków to moja grupa musi zarobić w miesiącu 40.000 zł, więc to najbardziej obrazuje, ze to faktycznie działa i nie tylko ja zarabiam, a mój zespół również.
Jak zarobić pieniądze przez internet

Jak zarobić pieniądze przez internet

Powyżej zdjęcie zrobione w maju, a poniżej screen z lipca. Jak widzisz zaliczam ciągły progres.  W ostatnim miesiącu zrobiłem sobie wakacje i otrzymałem wyłącznie zysk z mojej grup.

 

Już wiesz dlaczego mam motywację żeby uczyć Cię działać coraz efektywniej?
Jak widzisz, im więcej zarabia moja grupa, tym więcej zarabiam ja, nie są to pieniądze zabierane z salda moich poleconych tylko nadwyżka, którą płaci firma.

Co potrzebujesz aby zacząć zarabiać?

Musisz mieć ukończone 18 lat, komputer z dostępem do internetu oraz musisz być mieszkańcem Polski. Nie potrzebujesz natomiast „wykształcenia” czy specjalnych umiejętności. Niektórzy z moich uczniów nie mają nawet matury lub ciągle się uczą.
Nie potrzebujesz kapitału.
Nic nie inwestujesz, aby zarobić. Tutaj jedyne co inwestujesz to trochę własnego czasu na wykonanie wszystkich moich wskazówek.
Nie potrzebujesz szczęścia i doświadczenia.
 W biznesie nie ma nic takiego jak „szczęście” jest tylko działanie i praca. Możesz wyciągnąć więcej, możesz wyciągnąć mniej. Pokażę Ci jak zarabiać, zarobisz na starcie kilkaset złotych, ale nie obiecuję że będziesz zarabiać tyle co ja.

Nie musisz dołączać do mojego zespołu.

Możesz sam dojść do tego jak zarobić pieniądze w internecie, ale czy warto poświęcać czas i pieniądze, aby nauczyć się, że taka lub inna forma jest nieskuteczna? Według mnie nie!
Często lepiej jest dołączyć do osoby, która osiągnęła to co my chcemy osiągnąć i dzięki temu zaoszczędzić setki lub nawet tysiące zł.

Są inne rozwiązania
Zawsze możesz zakupić kursy i książki o tej tematyce, ale często są dużo droższe i zawierają tylko teorie. Ode mnie natomiast otrzymujesz wiedzę praktyczną, którą można wdrożyć nawet tego samego dnia!

 Co możesz zyskać?

Czas.
Nie będziesz musiał tracić czasu na szukanie metod i sprawdzanie czy faktycznie działają.
U nas otrzymujesz konkretne wskazówki co masz robić aby zarobić pieniądze w internecie.
Pieniądze.
Gdy poznasz moje sposoby zarabiania i dowiesz się jakie techniki stosuję.
Wiedzę.
Otrzymasz dostęp do moich poradników, grup i różnych innych materiałów szkoleniowych.

Jak zacząć?
Odwiedź dział – „Zarabiaj z nami” i aplikuj do naszego zespołu!

 

Przeczytaj również opinię osób, które już z nami współpracują.