PRACA W DOMU

BEZ WKŁADU WŁASNEGO

500ZL NA START!


Dlaczego jeszcze nie zarabiasz w internecie?

Pewnie dlatego, że nie poznałeś odpowiedniego sposobu lub osoby,
która poprowadziłaby Cię za rękę tak abyś zarobił pierwsze pieniądze (zamoczył stopy) i wiedział jak to się robi. Tak żebyś kolejne kroki mógł już stawiać samemu. Mam rację ? Jeśli tak to mam dla Ciebie propozycje. Mogę zagwarantować Ci , że zapłacę Ci za Twój czas jeśli nie zarobisz ze mną , choć i tak wiem że zarobisz , ponieważ jak ktoś robi wszystko według moich wskazówek to po prostu nie da się nie zarobić. Pokaże Ci , jak stworzyć dochód pracując w domu, który będziesz rozwijał dodatkowo i nie będzie kolidować z Twoją praca na etacie. Wszystko tłumaczę krok po krok , więc możesz w pełni liczyć na moje wsparcie w trakcie całej naszej współpracy.

Jak wyglądały początki w moim przypadku?

Nie wierzyłem w szybki sposób zarobienia pieniędzy. Może nie byłem laikiem w zarabianiu przed komputerem, ponieważ już trochę zarabiałem z reklam (Google Adsense) , więc wiedziałem , że w sieci się da zarobić, ale myślałem że trzeba mieć unikalny pomysł, ze nie da się zrobić tak, żeby zwykły człowiek mógł w Internecie zarobić bez wkładu własnego i to w pierwszym dniu działań. Teraz wiem , ze się myliłem. Jeśli się ma się odpowiedniego mentora, którego sprawdzone metody możemy duplikować to wszystko jest możliwe. W pierwszym dniu zarobiłem 224zł, potem dobiłem do 500zł. Teraz wiem jak zarobić te 500zł nawet w dzień i chce Ci to pokazać. Dopóki nie dostałem przelewu na konto bankowe, ciągle nie byłem pewniej czy serwis jest wypłacalny. Teraz wiem , że jest, a screeny z wynikami z programu partnerskiego wrzucam Wam poniżej. Już pierwszego miesiąca zarobiłem dokładnie 1352zł, w sumie w pierwszym tygodniu, ponieważ następne 3 tygodnie nie pracowałem, czekając na to czy serwis mi wypłaci. Może to nie dużo, ale jak na pierwszy miesiąc bez wkładu własnego to dla mnie całkiem niezły wynik. Gdy dostałem pierwszą wypłatę dostałem wielkiego kopa do działania, stąd druga wypłata już dużo lepsza. Od tamtego czasu nauczyłem się jak działać skuteczniej i prowadzić ludzi aby również zarabiali. Dzięki temu założyłem własną firmę , zacząłem inwestować i aktualnie ze wszystkich moich biznesów zarabiam ok.35.000 tys miesięcznie! Pracuje jakieś 2-3h dziennie głównie szkoląc osoby w moim zespole. Jak widzisz na poniższych screenach gdy zaczynałem w pierwszym miesiącu moje wynagrodzenie wynosiło 1352zł, a rozliczenie za partnerów wynosiło 0 zł czyli ich po prostu nie posiadałem. W kolejnym miesiącu było już 7344zł, a zysk za partnerów wynosił 441zł i jak widzisz z każdym kolejnym miesiącem rósł. Co to oznacza ? Skoro mój zysk z poleconych to np. 2000zł, a to 5% ich zarobków to moja grupa musi zarobić w miesiącu 40.000 zł, więc to najbardziej obrazuje, ze to faktycznie działa i nie tylko ja zarabiam, a mój zespół również.

Powyżej przedstawiam zdjęcie zrobione w maju, a poniżej screen z lipca.
Jak widzicie zaliczam ciągły progres, a w ostatnim miesiącu zrobiłem sobie wakacje i otrzymałem wyłącznie zysk z mojej grup.  Screen może być słabo wyraźny jeśli przeglądasz tą stronę na telefonie.
Już wiesz dlaczego mam motywację żeby uczyć Cię działać coraz efektywniej? Ponieważ jak widzisz, im więcej zarabia moja grupa, tym więcej zarabiam ja, nie są to pieniądze zabierane z salda moich poleconych tylko nadwyżka, którą płaci firma.

CO POTRZEBUJESZ ABY ZACZĄĆ ZARABIAĆ?

 
Musisz mieć ukończone 18 lat,
komputer z dostępem do internetu
oraz musisz być mieszkańcem Polski.
Nie potrzebujesz natomiast „wykształcenia”
czy specjalnych umiejętności.
Niektórzy z moich uczniów nie mają
nawet matury lub ciągle się uczą.
Nie potrzebujesz kapitału
Nic nie inwestujesz aby zarobić.
Tutaj jedyne co inwestujesz to trochę własnego czasu
na wykonanie wszystkich moich wskazówek.
Nie potrzebujesz szczęścia.
W biznesie nie ma nic takiego jak „szczęście”
jest tylko działanie i praca.
Możesz wyciągnąć więcej, możesz wyciągnąć mniej.
Pokażę Ci jak zarabiać, zarobisz na starcie,
ale nie obiecuję że będziesz zarabiać tyle co ja.
Nie potrzebujesz doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *