TheAdsTeam to nowa, oparta na bardzo solidnym i przemyślanym programie marketingowym platforma reklamowa typu RevenueShare czyli pozwalająca użytkownikom zarabiać bez konieczności polecania.
 Co istotne firma oprócz sprzedaży usług reklamowych i płatnego ruchu internetowego będzie uzyskiwała dodatkowy dochód z zewnętrznych programów partnerskich z gigantycznymi firmami takimi jak: Adidas, EithadAirways, Amazon asociates, uSwitch, TomTom i wieloma innymi co sprawia, że finanse uzyskiwane przez portal będą naprawdę spore a to bardzo dobrze wróży stabilności.

10-20% zysku na pakiecie

2,5% dziennie

Limit dzienny wypłat: $300

Firma zarejestrowana w Irlandii

TRZY RODZAJE ADPACKÓW:

•  paczka 10$ – 2,5% dziennie – wypracowuje 110% ROI = $11
•  paczka 25$ – 2,25% dziennie – wypracowuje 115% ROI = $28,75
•  paczka 50$ – 2,0% dziennie – wypracowuje 120% ROI = $60

Dołączając do mojego zespołu zgłoś się na biuro@zarobwsieci.pl w
celu odebrania takiej strony www jak ta – www.specoo.luckyteam.info

Więcej o TheAdsTeam:
Ile zarobię w TheAdsTeam?
 Jak zacząć zarabiać w programach revshare?
Zarabiaj z 5 poziomów poleceń!

Portal nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, czy to będzie biznes tradycyjny, czy inwestycja, czy wreszcie biznes online nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji ci nie dam. Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.