Jak zarabiać w FutureNet? Czy to nie piramida?
Znasz jakieś opinie na ten temat?


 

 Jak zarabiać w FutureNet? Takich pytań dostaję multum, więc postanowiłem napisać ten artykuł. Firma FutureNet powstała w 2014r i do tej pory bez przerwy płaci. Co to jest FutureNet? To platforma społecznościowa, która wystartowała w 2014 roku. Portal rozwija się dynamicznie i w tym momencie posiada około 350 tysięcy użytkowników z całego świata. Można by się zastanowić : co w tym wyjątkowego? – przecież mamy już Facebook’a. Jeśli jednak zainteresujesz się tematem dostrzeżesz istotną różnicę. FutureNet przełamuje schemat ponieważ dzieli się zyskiem ze swoimi użytkownikami oraz daje możliwość generowania całkiem przyzwoitych dochodów. W tradycyjnym modelu jesteś tylko klientem. Facebook zarabia na sprzedaży reklam i każdej Twojej aktywności, a Ty nie masz z tego nic, tutaj jest inaczej.

 

Jak zarabiać w FutureNet

Dołączenie do mojego zespołu jest darmowe i do niczego niezobowiązujące.

 

 

Jak można zarabiać w FutureNet?

Sam FutureNet ma w sobie kilka możliwości zarabiania, między innymi:

  • Zarabianie na własnej aktywności.
    Pisz posty, lajkuj, udostępniaj i komentuj.
    Im bardziej będziesz aktywny tym więcej zarobisz.
  • Zarabiaj na udostępnianiu i sprzedaży swoich plików
  • Zarabiaj na polecaniu
  • Zarabiaj z matryc

W tym przypadku ja skupiam się na tych dwóch ostatnich możliwościach. Adpacki, matryce i polecanie. Dlaczego? Ponieważ szkoda mi czasu na inne sposoby, dla mnie to nie portal społecznościowy tylko biznes i idę tam gdzie są największe pieniądze, a według mnie są w marketingu.  O polecaniu nie będę się rozpisywał, ponieważ każdy chyba wie o co chodzi. Po rejestracji w profilu macie swój link referencyjny i nim polecacie usługi FutureNet budując zespół i otrzymujecie za to wynagrodzenie. Co do matryc to w FutureNet mamy dostępne matrycę za 10, 25, 50, 100, 500, 1000 dolarów i mamy w związku z nimi dwie opcje: Albo polecasz wejście w matrycę albo czekasz na spadochroniarzy. Spadochroniarze  to osoby, które wpadają od osoby, która Cię wprowadziła. W matrycy każdy może mieć max 3 osoby. Na chłopski rozum – Ja zaproszę 3 osoby, które dołączą do mojego zespołu, to każda kolejna osoba leci pod te trzy poprzednie itd itd. Tak więc możesz zarobić bez polecania, ale jeśli będziesz polecał – zarobisz więcej.

 

FutureNet, a Adpro

Opisując sposoby zarabiania z FutureNet, nie mógłbym pominąć dziecka tejże platformy o nazwie FutureAdpro. Platforma działa w oparciu o model revshare, czyli dzieli się z użytkownikami zyskiem ze sprzedaży reklam. Możesz promować własną stronę i otrzymywać wynagrodzenie za oglądanie reklam innych osób. FutureAdPro pozwoli Ci osiągnąć regularne zarobki bez polecania. W tym przypadku również masz dwie opcję zarabiania możesz albo włożyć swoje pieniądze i dzięki mocy procentu składanego je pomnażać(przykładową symulację opiszę poniżej) albo polecać i zarabiać 8% z wkładu osoby, która zarejestruje się z Twojego linku i tym samym dołączy do Twojego zespołu. Zakładając konto w FutureNet automatycznie zakładasz konto w Adpro, więc nie musisz się ponownie rejestrować.

 

Procent składany? A co to jest?

Procent składany można opisać jako sposób oprocentowania wkładu pieniężnego polegający na tym, że wypracowane już odsetki są doliczane do całości kapitału i z każdym cyklem podnoszą wartość aktywnych paczek. A w jaki sposób wykorzystujemy to na swoją korzyść w internetowym zarabianiu? Programy typu revshare działają na zasadzie podziału zysków pomiędzy aktywnych użytkowników programu. Przykładowo 120% w 120dni (FutureAdpro) Kupujesz paczkę za 50$>Czekasz 120 dni>Masz na koncie 60$. Moje pierwsze skojarzenie było: Załóżmy że kupię w Futurenet paczek za 10 000zł, i zarobie z tego 2 000zł w 120 dni ? Biznes niewarty świeczki, to jest zaledwie 16zł/dziennie. I tu dochodzi do głosu możliwość procentu składanego: Sam zakup paczek nie pozwoli wykorzystać ci pełnego potencjału tej machiny, kluczem do wysokich zysków jest kupno kolejnych paczek z wypracowanego zysku.

 

80 dniowy plan reinwestycji. Kliknij aby powiększyć.

„Z Planu możesz odczytać że pierwszego dni kupiłem 62 Adpacki, a czwartego dnia dokupiłem jeszcze 9 Adpacków. Co w sumie dawało 71 pracujących codziennie Adpacków. Juz po 80 dniach zakupów miałem na koncie 140 pracujących adpacków i 81 dnia zacząłem powoli wypłacać swój zysk, ale przy dalszym zakupie z zarobionych pieniędzy połowy wkładu. Jak widać na planie w sumie zakupionych jest 68 paczek, po 80 dniach było już ich 170.Mam nadzieję, że w pewnym stopniu rozjaśniłem dlaczego programy revshare cieszą się tak wielką popularnością, i skąd biorą się te zyski. ”

 

 Ile można zarobić w Futurenet?

Możesz skorzystać z kalkulatora paczek, który wyliczy Ci ile zarobisz na samym wkładzie własnym, nie wliczając zysków z poleceń.

Minimalny wkład w Adpro aby konto było aktywne to 50$. Osobiście kupiłem jedną paczkę za 50$ i skutecznie polecałem ten biznes. Na dzień dzisiejszy wypłaciłem już 16.000 $ z tego programu i jestem w pełni zadowolony. Jeśli ktoś nie umie polecać to w tym przypadku musi posiadać wkład, żeby coś zdziałać. Osobiście najbardziej skupiam się na zarabianiu w ADPRO i trochę w Futurenetowych matrycach, według mnie w tym są największy pieniądze, ale ostateczną decyzję pozostawiam Wam.

Moje wyniki.

Jak zarabiać w FutureNet

UWAGI:

Po dołączeniu do mojego zespołu otrzymasz poradniki (miedzy innymi poradnik opisujący sposoby polecania tego biznesu) oraz dostęp do mojej grupy VIP. Jeśli chcesz zacząć działać zarejestruj się  klikając w banner z napisem „Dołącz do mojego zespołu” na początku artykułu, a następnie skontaktuj się ze mną na info@zahajsznetabaluj.pl

Oto wczorajszy webinar administracji FutureNet: